Connect with us

TEKNOLOJİ

Haftanın En İyi 5 Android Uygulaması

Google play store içerisinde yüz binlerce uygulama arasından faydalı olabileceğini düşündüğümüz haftanın en iyi 5 Android uygulaması köşemizde bu haftaki konuklarımız; Sun Pro Beauty Camera, Slayt Gösterisi Video Düzenleyicisi, Google Go: daha hızlı bir arama deneyimi sunar, RYT – Müzik İndir adındanda anlaşıldığı üzere müzik indirmenize yarar, Video düzenleyici ve My Neighbour Family 2019 Alpha Guide. İsimleri Google Play’de olduğu gibi buraya aktardık ve bu sayede dilerseniz, Google Play Store’den arzu ettiğiniz zaman indirebilirsiniz. Şimdi hazırsanız hemen bu uygulamaların ne işe yaradığına kısaca bir göz atalım!

Haftanın En İyi 5 Android Uygulaması Listemizin 1 Numarası: Sun Pro Beauty Camera

Eğlenceli bir kamera uygulaması olan Sun Pro Beauty Camera sayesinde, fotoğraflarınızı çekmeden önce anlık olarak eklemeler çıkarmalar yapabilir ve çektiğiniz fotolarda düzenlemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda slayt şeklinde bu fotoğraflarınızı oluşturabilir ve sosyal medya gereçlerinde bunları paylaşabilirsiniz.

Slayt Gösterisi Video Düzenleyicisi

Videolarınız üzerinde oynamaya, renklendirmeye ve harika anılar bırakmaya ne dersiniz? Birbirinden ilginç ses ve görsel efekt ekleyebileceğiniz bu uygulamaya ücretsiz ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ses dosyasını ekleyebilir, videoları kısaltıp uzatabilir ve birkaç videoyu slayt haline getirebilirsiniz. Kısacası bu mükemmel uygulama ile harikalar yaratabilirsiniz.

Google Go: daha hızlı bir arama deneyimi sunar

İsmi tam olarak bu şekilde geçtiği için ve aramalarda işinizi kolaylaştırmak adına biz de bu hali ile listemize ekledik. %40’a varan veri tasarrufu sağlamanıza olanak tanıyan bu uygulama sayesinde daha hızlı sörf keyfi çıkaracaksınız. Çok düşük boyuta sahip bu uygulama ile veri hızınız çok düşük olsa dahi internette rahatlıkla gezinebilirsiniz.

RYT – Müzik İndir BEDAVA

Zarif tasarımı, harika arka planı, mükemmel responsive teması ve akılda kalıcı listeleme modeli ile bu uygulama size bedava müzik indirme keyfini doyasıya tatmayı sunuyor. 20 milyondan fazla kullanıcı tarafında indirilen bu uygulamayı hemen Android cihazınıza yükleyerek siz de mükemmel bir deneyim yaşayacaksınız. Kendi favori çalma listenizi oluşturabileceğiniz harika bir alana da sahip olan RYT – Müzik İndir BEDAVA sayesinde, dilediğiniz ses dosyasının URL’sini girerek müzik dosyasını indirebilirsiniz.

My Neighbour Family 2019 Alpha Guide

Aslında bir uygulama olarak seçmemize rağmen oyun olarak da yükleyebilirsiniz. Hem keyifli bir simülasyon oyunu hem de öğretici bir uygulama olarak cihazınızda ki bellekte yer almayı hak ediyor diyebiliriz. Kötü komşular ile başa çıkmayı öğreneceğiniz bu eğitici oyun sayesinde çocuklarınız için de harika deneyimler oluşturabilirsiniz.

Click to comment

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYA

SON PAYLAŞILANLAR

More in TEKNOLOJİ