Connect with us

KİMDİR ?

Ayşe Akın Kimdir ? Nerelidir ?

Ayşe Akın Ayşe Feat yani Ayşe Akın’ın fotoğraf galerisini gezmek için aşağıdaki resimlerinden herhangi birini tıklamanız yeterli olacaktır. Ayşe Akın kaç yaşında, Ayşe Akın gerçek adı ve Ayşe Akın Resimleri, Kaç Yaşında ve Nereli ? 22 Yaşında ki güzel şarkıcı, ilk oyunculuğuna “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Cenevizli Güzel rolüyle başladı. Gerçek adı Ayşe Özdemir olan sanatçının Cem Belevi ve Pekkan’ın söylediği “Kim Ne Dersin” isimli şarkıyı ingilizce seslendirerek büyük bir ilgi çekmeyi başardı. Güllerin Savaşı ile Kanal D ekranlarında Duygu rolünü yaşatan Ayşe müzik hayatında ki adını “Ayşe Feat” oyunculuk hayatında ki adını ise “Ayşe Akın” olarak tanımlamaya karar verdi.

Hayat öyküsü ve ünlü olma serüveni;
Biri dansları ve aksanıyla Hadise’yi, diğeri fiziğiyle Murat Boz’u aratmıyor. Peki aslında bu iki genç kim? Çok konuşulacak özel hayatlarından geçmişlerine her şeyi ilk kez anlattılar.

Belçika’da Türkiyeyi temsil eden Miss birincisi Ayşe Özdemir, Belçika doğumlu. 19 yaşında girdiği Miss yarışmasında birinci olarak Türkiye ve Belçika’da tanınan bir isim haline geldi. Yıldızı parlayan Belçika birincisi Star TV ekranlarında herkesin severek izlediği dizi “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.

Bir dönem Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı ile evli olan Ayşe Özdemir daha sonra eşinden boşanmıştır. Bu dönemde Ayşe Özdemir lise öğrencisiydi ve bir modellik ajansına bağlı olarak da mankenlik yapmaktaydı. Daha sonra 2011 yılında Brüksel güzeli seçilmiş ve bununla hayatı hakaretli bir hal almaya başlamıştır. O dönemde Ayşe Özdemir ailesiyle birlikte Belçika’da yaşıyordu. Daha sonra Türkiye’ye gelen güzel manken ve oyuncu bu aralar yeni teklifleri değerlendiriyor. Karagül dizisinin kadrosunda oyuncu olarak yer alabileceği konusu medyaya yansımıştır.

Click to comment

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYA

SON PAYLAŞILANLAR

More in KİMDİR ?